Vyhledávání


Kontakt

zakladatel webových stránek v Česku a správce tohoto webu : Marian Mario Artych, DiS.
Adresa pro zasílání poštovní korespondence :
PO BOX 12
666 01 Tišnov, okr. Brno - Venkov
Česká Republika
www.marioartych.com

založení webu : 18.11.2013
počítadlo zobrazeno : 7.4.2014

CZ TEL . : 00420 530 502 418

PL TEL. : 0048 664 500 743

E-mail: marioartych@marioartych.com

Prohlášení / deklaracja M.M.Artycha

CZ / PL

1.) CZ : Polskou zpěvačku Annu Jantar ze 70. let 20. století považuji za nejlepší zpěvačku všech dob nejen v Polsku

   PL : Polską piosenkarke Anne Jantar z lat 70tych 20tego wieku uwarzam za najlepszą piosenkarke wszech czasów nie tylko w Polsce.

2.) CZ : Tato internetová stránka byla založena dne 18. listopadu 2013 za účelem pozitivního hodnocení a vyjádřování se o Anně Jantar. Pozitivní hodnocení, písničky, videoklipy, obecné informace o jejím životě, atd.pro vědění na území České Republiky a v zahraničí. Do této doby v Česku takové informace chyběly.

   PL : Strona internetowa była załoźona w dniu 18. listopada 2013r. w celach pozytywnej opinii i pisaniu o Annie Jantar. Pozytywna opinia, piosenki, teledyski, podstawowe informacje o jej źyciu itd.dla wiedzy na terenie Republiki Czeskiej i za granicą. Do tego czasu w Czechach brak takich informacji.

3.) CZ : Anna Jantar dosáhla velkých úspěchů a kariéry již za svého života. Vyhrávala určité festivaly, měla velký úspěch v roce 1979, kdy byla prohlášena v Polsku za zpěvačku roku. Tvrzení pana novináře Rafala Podrazy o tom, že se stala ikonou až v době po své smrti je absurdní. Davám za pravdu Natalii Kukulské, to je dcera, ktera brání vydáni knihy pod pracovním nazvem : "Ikona z náhody ?"...

PL :  Anna Jantar osiągnąła duźych sukcesów i zrobiła kariere w swojim źyciu. Wygrywała pewne festiwale, miala duźy sukces w 1979r., gdy była w Polsce uznawana za piosenkarke roku. Mowa pana dzienikarza Rafała Podrazy o tym, źe dopiero śmierć Annie zrobila ikoną, jest głupota. Natalia Kukulska ma racje, dcórka broni wydaniu publikacji pod wersją roboczą : "Ikona z przypadku?"..

Odkaz na polsky web / link na polską strone :

 

wpolityce.pl/kultura/101198-kukulska-zla-na-dziennikarza

 

4.) CZ : Anna Jantar byla věřicí katoličkou, pamatovala na to, že má manžela a dítě. Jakékoliv spekulace o tom, že chtěla opustit manžela a emigrovat do USA, považuji za drzé pomluvy. V USA byla pracovně a vracela se domů. V té době tam bylo více Poláků z hudební branže. Navíc jí Bohdan Bujnický, majitel penzionu Rafa obstaral jí auto a vezl ji ho z obce Ustronie Morskie do Varšavy před leteckým neštěstím.

PL : Anna Jantar była wierzacą katoliczką, pamietała o tym, źe ma meźa i dziecko. Wszystkie spekulacje o tym, źe chciała opuścić męźa i emigrować do USA ja uwarzam za bezczelne plotki. W USA była zawodowo i wracała do domu. W tym czasie tam było więcej Polaków z branźy muzycznej. Pozatem Bohdan Bujnicki, wlaściciel penzionu Rafa, załatwil jej samochód i jechał nim z Ustronia Morskiego do Warszawy przed tym nieścieściem lotniczym.

5.)  CZ : Rodina Anny Jantar má právo bránit její čest, stejně tak každý její fan kdekoliv na světě.

PL : Rodzina Anny Jantar ma prawo bronić jej czci, tak samo i kaźdy jej fan gdziekolwiek na świecie.

Marian Mario Artych, DiS. - czesko-polski fan Anny Jantar

 

toho času / w tym czasie

Siedlce, PL

15.- 16.03.2014